Göbek kordon dokusu kök hücreleri, gelecekte tedavi potansiyellerinden dolayı müthiş bir heyecan kaynağıdır.

Şu anda, beyin felci, diyabet ve kalp hastalığı gibi hayat kurtaran bir dizi sağlık durumu için bu kök hücrelerin tedavi ihtimallerine odaklanan 300’den fazla klinik denemesi vardır.

Kordon dokusunda bulunan kök hücreler, mezenkimal (MSC) kök hücreler olarak adlandırılır. Bu özel kök hücre türü; kemik, kıkırdak, hasar görmüş cildin onarımı,karaciğer ve sinir hücreleri gibi bağlayıcı doku üretimi dahil bir çok yenileyici tedavilere kendisinin katkıda bulunduğunu kanıtlamıştır.

Bu kök hücreleri en ilgi çekici yapan şey ise onların gelecekteki olanaklarıdır. Çocuklarımızın hayatlarında, bu benzersiz kök hücrelerinin düzenli olarak, kanser, beyin hasarı ve karaciğer hastalığı gibi çeşitli sağlık durumlarının tedavisinde kullanılacağı umulmaktadır.

Kordon dokusu kök hücre bankacılığı, ebeveynlere hem kordon kanı kök hücrelerinin günümüzdeki tedavi olanaklarından hem de kordon dokusu kök hücrelerinin gelecekteki olanaklarından potansiyel olarak faydalanmaları için sık sık kordon kanı hizmetimizle bağdaştırılmaktadır.

  • MSC kök hücreleri beyin felci ve diyabet dahil 300'den fazla sağlık durumu için klinik denemelerinde bulunmaktadır.
  • Hayatınızda tek seferlik bir fırsat
  • Basit ve müdahalesiz bir işlem
  • Mükemmel kordon kanı hizmetimize övgüler
  • Kardeşler ve daha geniş aile üyeleri için potansiyel kullanım

#ÖNEMLİ BİLGİ

Kordon dokusunda bulunan kök hücreleri için şu anda yapım aşamasında olan 300'den fazla klinik denemeleri vardır

Ödeme seçeneği

Bir bebeğe sahip olmanın masraflı bir dönem olduğunu anlamaktayız, bu yüzden, faizsiz ödeme planları dahil bir dizi ödeme seçeneği sunmaktayız.

Yardım ve öneri