İngiltere'nin en büyük kök hücre bankası

18 yıl sonunda İngiltere’nin en büyük ve en gelişmiş kök hücre bankası haline geldik. Mevcut ve gelecekteki yeniliklerin peşinde olarak, ailenizin sağlığını korumak için müthiş birheyecan duyuyoruz. Bu durum, ailenizin sağlığını korumak için ve İngiltere’de ki diğer bankaların toplamından daha fazla kök hücre örneği depolamamıza neden oldu.

Dünyanın en çok akredite edilmiş bankası

İngiltere'nin diğer bankalarının hepsinin toplamından daha fazla saklanmış numune sayısı

Nakil gerektiğinde dünyanın her yerine ücretsiz gönderilen numuneler

Neden Future Health Biobank'ta saklamalıyız?

Bebeğinizin kök hücrelerini depolayarak yalnız gelecekteki sağlığına değil, aynı zamanda ailenin geri kalanına da yatırım yapıyorsunuz demektir. Ailenize sunulan en yüksek kalitede ve en güvenilir hizmeti sunmak için, süreçlerimizi 18 yıl boyunca mükemmelleştirdik.

Benzersiz Faydalar

Dünya çapında faaliyet

Kök hücre bankacılığında gerçek bir dünya lideri haline getiren, iki laboratuvarımızın (Nottingham, İngiltere ve Chatel, İsviçre) yanı sıra, dünya çapında 94’ten fazla ülkede bulunuyoruz.

Çoğu tedavi numunesi serbest bırakıldı

Bugüne kadar 118 numune, kök hücre nakli için laboratuarımızdan İngiltere, Avrupa, Ortadoğu ve ABD dahil olmak üzere bir çok ülkeye gönderildi.Bu sayı, diğer herhangi bir İngiltere’deki kök hücre bankasından daha fazladır.

%99 geri dönüşüm oranı

Bizim son model işleme teknolojimiz,% 99’a varan oranda hücre geri kazanım oranını mümkün kılar ve örnekleminizdeki çoğu kök hücreyi bırakır ve çocuğunuza gelecekte başarılı bir tedavi şansı verir.

Geri ödeme garanti edilir

Numuneniz sadece başarılı olduğunda sizden ücret alınır. Numunenizden kök hücre elde edilemezse, işleme veya saklama ücreti alınmayacaktır.

7/24 müşteri hizmetleri

Future Health Biobank, 365 gün gece gündüz, sorularınızın herhangi birine cevap vermek ya da acil durumlarda en yüksek önceliği almanız için hazır bulunur.