İngiltere’nin en büyük ve en deneyimli aile bankasıyız.

Future Health Biobank’ın tohumları 20 yıl önce, 3 yıl süren potansiyel olarak hayat kurtarabilecek kapsamlı araştırma hizmetimizi takiben ekildi. Kapılarımız ilk defa 2002 yılında sonunda açıldı. İdare merkezimiz Nottingham’da, İngiltere ‘nin kalbindedir. Müşterilerimize göbek kordonu kök hücresi bankacılığı sunan ilk şirketlerden bir tanesiyiz.

Amacımız; her zaman tüm ebeveynlere çocuklarının gelecekteki sağlığını korumaları için, güvenli ve karşılanabilir bir yol sunmak olmuştur.

Future Health Biobank, diğer tüm İngiltere bankalarından daha fazla numune işlemiş ve depolamış olarak, şu anda İngiltere’nin en büyük kök hücre bankasıdır. 94’ten fazla farklı ülkeden, 200.000’ten fazla numune ile, numunenizin ülkenin en deneyimli ve güvenilir bankası tarafından işlendiğinden emin olabilirsiniz.

#ÖNEMLİ BİLGİ

Bizim amacımız, tüm ebeveynlere çocuklarının gelecekteki sağlığını koruma imkanı sağlamaktır

Kök hücre bankasının günümüzde ve gelecekteki olanaklarına içtenlikle inanmaktayım. Günümüzde ve bu çağda elektrikli eşyaları, evleri ve arabaları sigortalamaya çok büyük önem vermekteyiz. Fakat en değerli hediyelerimizin çocuklarımız olduğunu unutuyor gibiyiz. Roger J Dainty MBE FIScT

Yardım ve Öneri